FAQ

  • Jaka jest różnica pomiędzy sitem wibracyjnym a odpylaczem tabletek?

    Sito wibracyjne służy do przesiewania proszku, pomagając w oddzielaniu cząstek o różnych rozmiarach. Natomiast odpylacz tabletek służy do czyszczenia tabletek, usuwając kurz lub cząstki z powierzchni tabletek po ich sprasowaniu.

  • Jaką funkcję pełni sito wibracyjne?

    Sito wibracyjne porządkuje i klasyfikuje cząsteczki o różnych rozmiarach przez sita o różnych rozmiarach oczek, przygotowując materiały do ​​kompresji tabletek.

  • Czy sito wibracyjne może mieć tylko jedno wyjście?

    Nie, nie może. Celem maszyny jest klasyfikacja cząstek o różnych rozmiarach. Posiadanie tylko jednego wylotu nie pozwoliłoby na osiągnięcie tego celu. Do skutecznego rozdzielenia cząstek o różnych rozmiarach potrzebne są co najmniej dwa wyloty.

  • Czy do sita wibracyjnego konieczny jest odpylacz?

    Odpylacz jest opcjonalny i należy go dobrać osobno, zależnie od konkretnych wymagań danego zastosowania.

×

Kontakt

*Szanujemy twoją prywatność. Kiedy przesyłasz swoje dane kontaktowe, zgadzamy się kontaktować się z Tobą wyłącznie zgodnie z naszymi Polityka prywatności.

×

Zapytaj

*Imię i nazwisko
*Email
Nazwa firmy
*Tel
*Treść wiadomości
*kod weryfikujący

*Szanujemy twoją prywatność. Kiedy przesyłasz swoje dane kontaktowe, zgadzamy się kontaktować się z Tobą wyłącznie zgodnie z naszymi Polityka prywatności.

Używamy plików cookie, aby ulepszyć komfort przeglądania i chronić Twoją prywatność. Przeczytaj nasze Politykę prywatności po więcej informacji.